Slider

Zespoły przedmiotowe 2018/2019

I Zespoły przedmiotów humanistycznych

 

a) język polski

Grażyna Wiśniewska – przewodnicząca

Iwona Mizgalska

Bożena Klapa

Anna Majcherek

Lidia Andrzejewska

Bernadetta Kotecka

Jarosław Czechowski

 

b) historia, wos, wiedza o kulturze, kompetencje społeczne

Wiesława Złotowska – Czekała - przewodnicząca

Sebastian Tuliński

Stefania Bartkowiak

Aldona Banaszak

Jacek Falkowski

Anna Budnik

 

II Zespół języków obcych

a) niemiecki

Aldona Starosta - przewodnicząca

Irina Tiereszczenko

Anna Matysiak

Sławomir Kwaśny

Klaudia Budzyńska – Schulz

Jakub Tasiemski

 

b) j.angielski

Magdalena Miś – przewodnicząca

Paweł Jacyno

Piotr Kaczmarek

Anna Skrzypczak

Anna Rozwadowska

Małgorzata Przybysz

 

III Zespoły przedmiotów ścisłych

a) matematyka

Przemysław Maćkowiak- przewodniczący

Ewa Waszkowiak

Anna Szelejewska

Żaneta Dominiak

Magdalena Stasiłowicz

Elżbieta Starzonek

Monika Mokrzyńska

 

 

b) zespół przedmiotów przyrodniczych

Lidia Baum - przewodnicząca

Urszula Michalska

Barbara Cichos

Barbara Piatczyc

Anna Piaskowska – Szeszuła

Maria Ptaszyńska

Magdalena Purgiel - Zadoń

 

IV Kultura zdrowotna (w-f)

Anna Ledzianowska -  przewodnicząca

Magdalena Lange

Paweł Kaczmarek

Jarosław Szulc

Rafał Maluśki

Julianna Czyszkiewicz

Anna Hoffman – Lusina

Maciej Grześkowiak

Maciej Pawłowski

Sylwia Roj – Skubel

Maciej Łodyga

Mieczysław Spiżewski

Mirosława Tulińska

 

V Zespoły przedmiotów zawodowych

a) przedmioty stolarskie, budowlane, fryzjerskie

Michał Piotrowski - przewodniczący

Barbara Jokś

Maria Ptaszyńska

Paweł Kaczmarek

Marta Stucka-Nowak

Agata Bobowska

Dominika Waligóra

 

b) przedmioty mechaniczno-mechatroniczne

Łukasz Włodarczak – przewodniczący

Andrzej Rybski

Mirosław Kroma

Sandra Dalaszyńska- Kruczkowska

Andrzej Tomaszewski

Edward Morkowski

Dariusz Kałek

 

c) przedmioty ekonomiczne, reklama, przedsiębiorczość

Krystyna Kosicka - przewodnicząca

Renata Wróbel

Michał Czaban

Karolina Kmieć - Piątkowska

Przemysław Sroka

 

Jarosław Czechowski

Magdalena Rynkowska

Renata Węsierska

 

d) przedmioty logistyczne, grafika komputerowa

Marcin Mania - przewodniczący

Emilia Krzyżanek

Magdalena Ambrozik

Bartosz Ambrozik

Violetta Gielek

Maria Łukowska

Wojciech Drozd

Elwira Borowczak

 

e) przedmioty gastronomiczne

Małgorzata Piaskowska – przewodnicząca

Małgorzata Sroka

Małgorzata Jankowska - Jóźwiak

Karolina Kmieć – Piątkowska

Barbara Piatczyc

Maria Łukowska

Marzena Ankiewicz

Magdalena Purgiel- Zadoń

 

 

  1. f) przedmioty informatyczne

Ryszard Nowak – przewodniczący

Marcin Mania

Krzysztof Pogonowski

Andrzej Makles

Andrzej Tomaszewski

Wojciech Lacherski

Emilia Krzyżanek

Anna Szelejewska

 

  1. g) przedmioty hotelarsko – rolnicze

Iwona Dziechciarek – przewodnicząca

Mieczysław Spiżewski

Henryk Pawlak

Maria Łukowska

Sylwia Roj – Skubel

 

  1. h) edukacja dla bezpieczeństwa, służby mundurowe

Rafał Maluśki – przewodniczący

Aldona Banaszak

Barbara Jokś

Sebastian Tuliński

Maciej Grześkowiak

Barbara Cichos

 

 

  1. i) religia

Ewa Ksiąg – przewodnicząca

Maria Floraszek

Łukasz Włodarczak

Ks. Artur Kosior

Ks. Rafał Sylwestrzak

Ks. Zbigniew Siminiak

 

 

VI Zespół wychowawczy

Aleksandra Żmidzińska – przewodnicząca – pedagog szkolny

Katarzyna Maciejewska – pedagog szkolny

Barbara Cichos

Aldona Banaszak

Rafał Maluśki – koordynator ds. bezpieczeństwa

Ewa Waszkowiak – opiekun Samorządu Uczniowskiego

Krystyna Kosicka

Grażyna Wiśniewska

Mirella Jany

Maria Floraszek

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego

 

 

VII Zespół ds. promocji oraz organizacji Festiwalu Zawodów

Magdalena Ambrozik – przewodnicząca

Anna Matysiak

Barbara Jokś

Anna Piaskowska – Szeszuła

Sandra Dalaszyńska - Kruczkowska

Michał Piotrowski

Edward Morkowski

Iwona Mizgalska

Przemysław Sroka

Rafał Maluśki

Małgorzata Piaskowska

 

 

VIII Zespół ds. współpracy z zagranicą

Anna Skrzypczak – przewodnicząca

Bożena Klapa – kraje francuskojęzyczne

Aldona Starosta – kraje niemieckojęzyczne

Sławomir Kwaśny – kraje niemieckojęzyczne

Irina Tiereszczenko – kraje rosyjskojęzyczne

 

 

 

    

 

 

Logowanie

Najbliższe wydarzenia

18 Mar 2019;
Rekolekcje
20 Mar 2019;
Spotkanie z rodzicami
10 Kwi 2019;
Zebranie RP
17 Kwi 2019;
Zebranie RP - klasyfikacja
24 Kwi 2019;
Drzwi Otwarte

Statystyki od 2/2018

Today304
Yesterday256
This week304
This month6063
Total97551

Who Is Online

7
Online

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME