Slider

Rada Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.

Skład Samorządu Uczniowskiego 2017/2018:
Członkowie:

  • Wiktora Drożdżyńska kl. IV A
  • Bianka Borowiak kl. IV A
  • Sandra Ławniczak kl. IV A
  • Klaudia Adamczak kl. IV A
  • Karolina Gracz kl. IV A
  • Marika Dybek kl. IV A
  • Julia Sołtysiak kl. IV A
  • Paulina Moskaluk kl. IV A
  • Patryk Białek kl. IV B
  • Krystian Lasocki kl. IV B
  • Andrzej Rękoś kl. IV K
  • Klaudia Mocek kl. I G
  • Katarzyna Bazyli kl. I G
  • Jakub Dudziak kl. I L
  • Wojciech Staśkowiak kl. I L

 

Skład Samorządu Uczniowskiego 2016/2017
Członkowie:

  • Izabela Jarzyna kl. IIIR
  • Hubert Badura kl. IIB
  • Krystian Lasocki kl. IIB
  • Anna Puziak kl. IIB
  • Angelika Turkowska kl. IIB
  • Daria Turkowska kl. IIB
  • Karolina Drgas kl. IIB
  • Maria Kalemba kl. IIR
  • Zuzanna Nowacka kl. IIR
  • Klaudia Brylska kl. IIIR
  • Hanna Machnicka kl. IIIR

Zespoły przedmiotowe 2017/2018

I Zespoły przedmiotów humanistycznych

a) język polski
Grażyna Wiśniewska – przewodnicząca
Iwona Mizgalska
Bożena Klapa
Anna Majcherek
Lidia Andrzejewska
Bernadetta Kotecka
Ewelina Tomkiewicz
Jarosław Czechowski

b) historia, wos, wiedza o kulturze, kompetencje społeczne
Wiesława Konieczna - przewodniczący
Sebastian Tuliński
Stefania Bartkowiak
Aldona Banaszak
Jacek Falkowski
Wiesława Złotowska – Czekała
Anna Budnik


II Zespół języków obcych

a) j.niemiecki
Aldona Starosta - przewodnicząca
Irina Tiereszczenko
Anna Matysiak
+Śp. Aleksandra Krzyżanek+
Sławomir Kwaśny
Klaudia Budzyńska – Schulz
Jakub Tasiemski

b) j.angielski
Magdalena Miś – przewodnicząca
Paweł Jacyno
Piotr Kaczmarek
Katarzyna Lala - Pluskota
Anna Skrzypczak
Anna Rozwadowska
Agata Sterczak-Jankowiak

 

III Zespoły przedmiotów ścisłych

a) matematyka
Przemysław Maćkowiak- przewodniczący
Ewa Waszkowiak
Anna Szelejewska
Żaneta Dominiak
Magdalena Stasiłowicz
Elżbieta Starzonek
Monika Mokrzyńska

b) zespół przedmiotów przyrodniczych
Lidia Baum - przewodnicząca
Urszula Michalska
Barbara Cichos
Barbara Piatczyc
Anna Piaskowska – Szeszuła
Maria Ptaszyńska
Dorota Bogaczyk
Grażyna Sterczak


IV Kultura zdrowotna (w-f)

Anna Ledzianowska - przewodnicząca
Magdalena Lange
Paweł Kaczmarek
Jarosław Szulc
Rafał Maluśki
Julianna Czyszkiewicz
Anna Hoffman – Lusina
Maciej Grześkowiak
Maciej Pawłowski
Sylwia Roj – Skubel
Jakub Krawiec
Maciej Łodyga
Mieczysław Spiżewski
Mirosława Tulińska


V Zespoły przedmiotów zawodowych

a) przedmioty stolarskie, budowlane, fryzjerskie
Michał Piotrowski - przewodniczący
Barbara Jokś
Maria Ptaszyńska
Łukasz Szymkowiak
Paweł Kaczmarek
Marta Stucka-Nowak

b) przedmioty mechaniczno-mechatroniczne
Łukasz Włodarczak – przewodniczący
Andrzej Rybski
Mirosław Kroma
Sandra Dalaszyńska
Andrzej Tomaszewski
Edward Morkowski


c) przedmioty ekonomiczne, reklama, przedsiębiorczość
Krystyna Kosicka - przewodnicząca
Renata Wróbel
Michał Czaban
Karolina Kmieć - Piątkowska
Przemysław Sroka
Jarosław Czechowski
Magdalena Rynkowska
Bernard Krupka


d) przedmioty logistyczne, grafika komputerowa
Natalia Tratwal-Uglis- przewodnicząca
Marcin Mania
Emilia Krzyżanek
Magdalena Ambrozik
Bartosz Ambrozik
Violetta Gielek
Maria Łukowska


e) przedmioty gastronomiczne
Monika Jacyno– przewodnicząca
Małgorzata Sroka
Małgorzata Jankowska - Jóźwiak
Karolina Kmieć – Piątkowska
Barbara Piatczyc
Maria Łukowska
Małgorzata Piaskowska
Marzena Ankiewicz
Barbara Młynarek


f) przedmioty informatyczne
Marcin Mania - przewodniczący
Krzysztof Pogonowski
Ryszard Nowak
Andrzej Makles
Andrzej Tomaszewski
Wojciech Lacherski
Emilia Krzyżanek
Anna Szelejewska


g) przedmioty hotelarsko – rolnicze
Iwona Dziechciarek – przewodnicząca
Mieczysław Spiżewski
Henryk Pawlak
Maria Łukowska
Sylwia Roj – Skubel


h) edukacja dla bezpieczeństwa, służby mundurowe
Rafał Maluśki – przewodniczący
Aldona Banaszak
Barbara Jokś
Sebastian Tuliński
Maciej Grześkowiak
Barbara Cichos


i) religia
Ewa Ksiąg – przewodnicząca
Maria Floraszek
Łukasz Włodarczak
Ks. Artur Kosior
Ks. Rafał Sylwestrzak
Ks. Zbigniew Siminiak


VI Zespół wychowawczy

Aleksandra Żmidzińska – przewodnicząca – pedagog szkolny
Katarzyna Maciejewska – pedagog szkolny
Piotr Stasiłowicz – pedagog szkolny
Barbara Cichos
Aldona Banaszak
Rafał Maluśki – koordynator ds. bezpieczeństwa
Ewa Waszkowiak – opiekun Samorządu Uczniowskiego
Krystyna Kosicka
Grażyna Wiśniewska
Mirella Jany
Maria Floraszek
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego


VII Zespół ds. promocji oraz organizacji Festiwalu Zawodów

Magdalena Ambrozik – przewodnicząca
Anna Matysiak
Barbara Jokś
Anna Piaskowska – Szeszuła
Sandra Dalaszyńska
Michał Piotrowski
Edward Morkowski
Łukasz Szymkowiak
Iwona Mizgalska
Przemysław Sroka
Rafał Maluśki
Małgorzata Piaskowska


VIII Zespół ds. współpracy z zagranicą

Anna Skrzypczak – przewodnicząca
Bożena Klapa – kraje francuskojęzyczne
Aldona Starosta – kraje niemieckojęzyczne
Sławomir Kwaśny – kraje niemieckojęzyczne
Irina Tiereszczenko – kraje rosyjskojęzyczne
Agata Sterczak-Jankowiak – kraje angielskojęzyczne

 

 

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Anna Matysiak

 

Wicedyrektor
mgr inż. Andrzej Makles
organizacja pracy dydaktycznej oraz arkusza organizacyjnego szkoły

 

Wicedyrektor
mgr inż. Barbara Cichos
sprawy wychowawcze

 

Wicedyrektor
mgr Aldona Banaszak
- sprawy kulturalno-oświatowe

Strona 12 z 12

Logowanie

Najbliższe wydarzenia

21 Sty 2019;
Dzień Babci
22 Sty 2019;
Dzień Dziadka
27 Sty 2019;
Niedziela handlowa

Statystyki od 2/2018

Today56
Yesterday190
This week56
This month6367
Total76997

Who Is Online

2
Online

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME