Slider

Nauczyciele ZST 2017-2018

Zespoły przedmiotowe 2017/2018

I Zespoły przedmiotów humanistycznych

a) język polski
Grażyna Wiśniewska – przewodnicząca
Iwona Mizgalska
Bożena Klapa
Anna Majcherek
Lidia Andrzejewska
Bernadetta Kotecka
Ewelina Tomkiewicz
Jarosław Czechowski

b) historia, wos, wiedza o kulturze, kompetencje społeczne
Wiesława Konieczna - przewodniczący
Sebastian Tuliński
Stefania Bartkowiak
Aldona Banaszak
Jacek Falkowski
Wiesława Złotowska – Czekała
Anna Budnik


II Zespół języków obcych

a) j.niemiecki
Aldona Starosta - przewodnicząca
Irina Tiereszczenko
Anna Matysiak
+Śp. Aleksandra Krzyżanek+
Sławomir Kwaśny
Klaudia Budzyńska – Schulz
Jakub Tasiemski

b) j.angielski
Magdalena Miś – przewodnicząca
Paweł Jacyno
Piotr Kaczmarek
Katarzyna Lala - Pluskota
Anna Skrzypczak
Anna Rozwadowska
Agata Sterczak-Jankowiak

 

III Zespoły przedmiotów ścisłych

a) matematyka
Przemysław Maćkowiak- przewodniczący
Ewa Waszkowiak
Anna Szelejewska
Żaneta Dominiak
Magdalena Stasiłowicz
Elżbieta Starzonek
Monika Mokrzyńska

b) zespół przedmiotów przyrodniczych
Lidia Baum - przewodnicząca
Urszula Michalska
Barbara Cichos
Barbara Piatczyc
Anna Piaskowska – Szeszuła
Maria Ptaszyńska
Dorota Bogaczyk
Grażyna Sterczak


IV Kultura zdrowotna (w-f)

Anna Ledzianowska - przewodnicząca
Magdalena Lange
Paweł Kaczmarek
Jarosław Szulc
Rafał Maluśki
Julianna Czyszkiewicz
Anna Hoffman – Lusina
Maciej Grześkowiak
Maciej Pawłowski
Sylwia Roj – Skubel
Jakub Krawiec
Maciej Łodyga
Mieczysław Spiżewski
Mirosława Tulińska


V Zespoły przedmiotów zawodowych

a) przedmioty stolarskie, budowlane, fryzjerskie
Michał Piotrowski - przewodniczący
Barbara Jokś
Maria Ptaszyńska
Łukasz Szymkowiak
Paweł Kaczmarek
Marta Stucka-Nowak

b) przedmioty mechaniczno-mechatroniczne
Łukasz Włodarczak – przewodniczący
Andrzej Rybski
Mirosław Kroma
Sandra Dalaszyńska
Andrzej Tomaszewski
Edward Morkowski


c) przedmioty ekonomiczne, reklama, przedsiębiorczość
Krystyna Kosicka - przewodnicząca
Renata Wróbel
Michał Czaban
Karolina Kmieć - Piątkowska
Przemysław Sroka
Jarosław Czechowski
Magdalena Rynkowska
Bernard Krupka


d) przedmioty logistyczne, grafika komputerowa
Natalia Tratwal-Uglis- przewodnicząca
Marcin Mania
Emilia Krzyżanek
Magdalena Ambrozik
Bartosz Ambrozik
Violetta Gielek
Maria Łukowska


e) przedmioty gastronomiczne
Monika Jacyno– przewodnicząca
Małgorzata Sroka
Małgorzata Jankowska - Jóźwiak
Karolina Kmieć – Piątkowska
Barbara Piatczyc
Maria Łukowska
Małgorzata Piaskowska
Marzena Ankiewicz
Barbara Młynarek


f) przedmioty informatyczne
Marcin Mania - przewodniczący
Krzysztof Pogonowski
Ryszard Nowak
Andrzej Makles
Andrzej Tomaszewski
Wojciech Lacherski
Emilia Krzyżanek
Anna Szelejewska


g) przedmioty hotelarsko – rolnicze
Iwona Dziechciarek – przewodnicząca
Mieczysław Spiżewski
Henryk Pawlak
Maria Łukowska
Sylwia Roj – Skubel


h) edukacja dla bezpieczeństwa, służby mundurowe
Rafał Maluśki – przewodniczący
Aldona Banaszak
Barbara Jokś
Sebastian Tuliński
Maciej Grześkowiak
Barbara Cichos


i) religia
Ewa Ksiąg – przewodnicząca
Maria Floraszek
Łukasz Włodarczak
Ks. Artur Kosior
Ks. Rafał Sylwestrzak
Ks. Zbigniew Siminiak


VI Zespół wychowawczy

Aleksandra Żmidzińska – przewodnicząca – pedagog szkolny
Katarzyna Maciejewska – pedagog szkolny
Piotr Stasiłowicz – pedagog szkolny
Barbara Cichos
Aldona Banaszak
Rafał Maluśki – koordynator ds. bezpieczeństwa
Ewa Waszkowiak – opiekun Samorządu Uczniowskiego
Krystyna Kosicka
Grażyna Wiśniewska
Mirella Jany
Maria Floraszek
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego


VII Zespół ds. promocji oraz organizacji Festiwalu Zawodów

Magdalena Ambrozik – przewodnicząca
Anna Matysiak
Barbara Jokś
Anna Piaskowska – Szeszuła
Sandra Dalaszyńska
Michał Piotrowski
Edward Morkowski
Łukasz Szymkowiak
Iwona Mizgalska
Przemysław Sroka
Rafał Maluśki
Małgorzata Piaskowska


VIII Zespół ds. współpracy z zagranicą

Anna Skrzypczak – przewodnicząca
Bożena Klapa – kraje francuskojęzyczne
Aldona Starosta – kraje niemieckojęzyczne
Sławomir Kwaśny – kraje niemieckojęzyczne
Irina Tiereszczenko – kraje rosyjskojęzyczne
Agata Sterczak-Jankowiak – kraje angielskojęzyczne

Statystyki od 2/2018

Today200
Yesterday348
This week1571
This month5374
Total39840

Who Is Online

4
Online

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME