Slider

W 2020 roku przypada 25-lecie powstania Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS”.  To jedyny w powiecie grodziskim klub turystyczny;  od początku działa w Zespole Szkół Technicznych.

Na dwudziestolecie powstania klubu ekipa poleciała do Portugalii, by dotrzeć  do najdalej na zachód wysuniętego punktu  Europy kontynentalnej – Cabo da Roca. Teraz przyszedł czas na pierwszą wyprawę poza nasz kontynent. Wyjazd nie byłby możliwy, gdyby nie wspaniali ludzie, nasi  oddani przyjaciele: pan Sergiy Syerykov i Miron Skrzypek. Wsparcia udzieliło także osobistą decyzją prezesa jedno z największych przedsiębiorstw grodziskich. Pomogli też darczyńcy, którzy pragną pozostać anonimowi. Ponadto wyprawę wsparli pan Tomasz Mortka z Wojnowic i Damian Śledź.

Koniec września 1995 roku. Grupa młodzieży wraz z opiekunem jedzie do Kotliny Kłodzkiej. Weekend w górach. To pierwsza wyprawa Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego.
Noc w górskim schronisku. Siedzimy i zastanawiamy się , jak nazwać Klub. Pięćdziesiąt, może sześćdziesiąt propozycji i nic. Kompletnie. Żaden pomysł nie jest trafiony.

Najbliższe wydarzenia

Statystyki od 2/2018

Today779
Yesterday468
This week779
This month10257
Total159657

Who Is Online

3
Online

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME